Recenzentka

Współpraca z blogiem Recenzentka

W jaki sposób można współpracować z Recenzentką? Sposobów jest kilka.

 

RECENZJE KSIĄŻEK


Najchętniej poruszam się w obszarze literatury Północy z mocnym akcentem na literaturę szwedzką. Cenię sobie powieści z mocnym tłem społeczno-obyczajowym, powieści historyczne i dobrą literaturę popularną. Sięgam po każde omówienie, które w jakikolwiek sposób nawiązuje do historii, kultury krajów nordyckich. Przed wysłaniem egzemplarza recenzenckiego proszę wziąć pod uwagę, że jestem niezależna w swoich opiniach.

 

PATRONAT MEDIALNY

 

Patronuję wydarzeniom, które mają związek ze Skandynawią, krajami nordyckimi lub mają w programie np. spotkanie poświęcone krajom Północy.

 

PATRONAT MEDIALNY - KSIĄŻKA

 

Patronuję przekładom książek z krajów nordyckich oraz publikacjom polskim poruszającym tematy dotyczące tych krajów.

 

LOKOWANIE PRODUKTU

 

Jadąc na festiwal literacki muszę się zdecydować, która firma oferuje najdogodniejszy dojazd, gdzie przenocuję najbardziej komfortowo. Idąc na spotkanie autorskie szukam najwygodniejszych butów i wybieram okulary, w których zobaczę to, czego inni nie dostrzegają. Zanim opublikuję na blogu kolejny wpis muszę wybrać optymalny dla mnie komputer, aparat fotograficzny i dyktafon. Każdego dnia związanego z blogowaniem podejmuję miliony decyzji. Piszę o nich na blogu.

 

RECENZJE WEWNĘTRZNE


Przygotowuję recenzje wewnętrzne literatury szwedzkojęzycznej.

 

PISANIE RELACJI Z WYDARZEŃ LITERACKICH


Pisałam relacje z Bruno Schulz. Festiwal 2015, z Festiwalu Miłosza, z Festiwalu Conrada. Jestem tam, gdzie dzieją się najważniejsze i najciekawsze rzeczy w literaturze.

 

MODERATORKA


Poprowadzę dyskusję, spotkanie autorskie, warsztat, seminarium tak, żeby rozbudzić w ich uczestnikach pasję do literatury i krajów nordyckich.

 

ORGANIZACJA WYDARZEŃ


Byłam za kulisami Festiwalu Conrada i Festiwalu Miłosza wspierając realizację wywiadów. Jeśli trzeba, potrafię wstrzymać prace budowlane na trzech budowach, żeby nagrać rozmowę bez dźwięku młota pneumatycznego, koparki i betoniarki w tle. W rozwiązywaniu mniejszych problemów też Ci pomogę.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY


Polecam jedynie te produkty i usługi, które przetestowałam i doceniłam. Napiszę o nich na blogu, a wpis oznaczę, jako sponsorowany. To może być bistro, które ma w nazwie hygge. Plecak, w którym komfortowo można nosić znaczną liczbę książek. Firma optyczna świadcząca najlepsze usługi dla osób dużo czytających. Producent butów, w których wygodnie zwiedzę literackie zakątki.

 

KAMPANIA REKLAMOWA

 

Jesteś producentem regału, który pomieści wyjątkowo dużą liczbę książek? A może sprzedajesz wanny, w których wygodnie się czyta? Masz w ofercie rower, który idealnie pasuje do pisarzy? Organizujesz wycieczki do miejsc znanych z literatury? Daj znać, wspólnie wymyślimy, jak opowiedzieć o tym moim czytelnikom!

 

 

Kanał informacyjny

Statystyki od: 8.03.2014