Recenzentka

Wpis

niedziela, 17 marca 2019

Nowy adres bloga - Szkice Nordyckie - szkicenordyckie.pl

Kochani,

właściciel platformy, na której Recenzentka miała dom przez ok. 10 lat zamyka podwoje. Troszkę smutno, bo było nam tutaj bardzo dobrze. Świetne wsparcie techniczne i bezawaryjny serwer. Tak czasem jednak bywa, że trzeba zrobić zwrot w życiu i przyszła też pora na zmiany w życiu Recenzentki.

 

1. NOWA STRONA: Szkice Nordyckie https://szkicenordyckie.pl

Zapraszam pod nowy adres. Strona i poniższe media społecznościowe wciąż się tworzą. Chociaż pracuję w IT supporcie, to rozwijanie strony na WordPressie jest dla mnie czymś nowym. Dajcie mi troszkę czasu na zaaplikowanie blogowi i wszystkim mediom ładnego, lekkiego i spójnego wyglądu.

 

2. FACEBOOK: https://www.facebook.com/szkicenordyckie/

Tutaj będę zamieszczać ciekawostki, które znajduję na bieżąco. Dam znać o wydarzeniach nordyckich.

 

3. INSTAGRAM: https://www.instagram.com/szkicenordyckie/

Gdy przeczytam coś ciekawego, jestem gdzieś, gdzie dzieje się coś nordyckiego, wrzucam z tego informacje i relacje. Staram się nie dublować tych treści z Facebookiem.

 

4. TWITTER: https://twitter.com/ania_dutka

Tutaj będę zamieszczać cytaty.

 

Szkice Nordyckie będą blogiem, na którym znajdą się wpisy z Recenzentki i bloga o Szwecji, od którego zaczęłam moją blogową przygodę. Chciałabym pod tym nowym adresem pisać o mojej pasji Skandynawią. Będzie dużo o życiu w krajach nordyckich, o literaturze, kinie, ale też o pracy, znajdziecie oferty pracy (sic!). Najwięcej będzie o Szwecji, bo szwedzki znam i najlepiej poznałam właśnie Szwecję i Szwedów. Chciałabym, żeby to był blog, dzięki któremu można zrozumieć kraje i ludzi Północy.

Mam nadzieję, że do zobaczenia w nowym miejscu :-) :-)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
recenzentka.blox.pl
Czas publikacji:
niedziela, 17 marca 2019 13:45

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Statystyki od: 8.03.2014